בעל אתר אינטרנט ?

שילוח הוא חלק משמעותי מחווית רכישה בחנות המסחר שלך. השרות החדשני של E-post נועד להקל על קהל היעד בחנות האינטרנטית לקבל במהירות ובנוחות את המוצר שרכש. לצורך כך הקמנו רשת של כ 750 אתרי לוקרים דיגיטליים ונקודות חלוקה בפריסה ארצית – לחץ על הקישור להצגת מפת נק' החלוקה (קישור), במקומות מרכזיים דוגמת תחנות דלק, אזורי תעשייה, קניונים, מרכזים מסחריים ושכונות מגורים. השרות מאפשר ללקוחותיך לבחור, תוך כדי תהליך הרכישה, לקבל את המוצר שרכשו בלוקר דיגיטלי בזמן המתאים להם ללא תלות בדואר ומבלי לחכות לשליח בבית.

לקוחותיך יקבלו מידע על מיקום החבילה בזמן אמת
מערכת E-post מתממשקת למערכות E-Commerce המוכרות בשוק ומאפשרת אופציה נוספת לאיסוף מלבד שרותי דואר או שליח. המערכת מציגה בזמן אמת מידע על מיקום החבילה, שם מקבל החבילה ומועד מסירתה. כבר היום משתמשות במערכת E-post מאות חנויות מסחר ברשת וחוסכות מלקוחותיהם את זמן הנסיעה והשהייה בתור לדואר, זמן ההמתנה לשליח בבית ומעל הכל חיסכון משמעותי במחירי השילוח.

נתוני Shipping מעודדים מהעולם:

  1. לפי נתוני סקר שערכה חברת NCR בבריטניה: 51% מהלקוחות המשתמשים בשירותי לוקרים אוטומטיים באירופה, תוך כדי רכישה ברשת, אוספים את החבילות תוך 6 שעות מקבלת מסרון המדווח על מיקום החבילה בלוקר.
  2. 55% מהצרכנים בבריטניה מעדיפים את אופציית השילוח של הלוקרים האוטומטיים משום שלא מעוניינים לתאם ולהמתין לשליח.
  3. עלות המשלוחים שכשלו בשל "אי מסירה" בבריטניה נעמדת ב 851 מליון אירו. 74% מהלקוחות בבריטניה הצהירו כי אתר אינטרנט עם פיתרון שילוח טוב יעודד אותם להזמין שוב בקניות הבאות (על פי סקר של חברת IMRG בבריטניה).
  4. 97% מהלקוחות המשתמשים בשירות ממליצים עליו לחבריהם (עפ"י סקר שנערך ע"י חברת  Parcel Motelבאירלנד). עפ"י אותו סקר – 99% מהמשתמשים בלוקרים האוטומטיים הצהירו שישובו להשתמש בהם בעתיד.

בעל אתר מכירות ברשת, צור עמנו קשר להטמעת השרות באתר המסחר שלך:
לחץ להצטרפות

 

עיצוב: ברנדו | פיתוח: יויומדיה

שינוי גודל גופנים